Aleksandra Springer


 

Aleksandra Springer

Witam Drogie Panie i nie tylko

W tym oto miejscu powinnam zapewne rozpisać się na temat mojej skromnej osoby, opowiadać jak to już od małej dziewczynki malowałam lalki Barbie a w dorosłym życiu przerodziło się to w pasję do wykonywania makijażu, chwalić się zdobytymi certyfikatami teoretycznie świadczącymi o mojej jakże rozległej wiedzy na tak szeroko pojęty temat jakim jest wizaż. Nie. Zastanówmy się czy oglądając śliczną sukienkę w sklepie, która idealnie na nas leży a jej cena jest wymarzona zastanawiamy się jakie kursy/szkoły czy szkolenia ukończyła osoba z której rąk wyszedł projekt owej sukienki? Czy zastanawiamy się czy krawcowa szyjąca przeróżne ubrania była w tym celu specjalnie wyszkolona? Nie. Fakty są takie, że podoba nam się efekt końcowy czyli nasza sukienka w której olśnimy wszystkich znajomych na najbliższym spotkaniu.

Jednak aby docelowy efekt był wręcz porażający, a nie tylko olśniewający przydałby się jeszcze profesjonalny makijaż, mała odskocznia od codziennego, szybkiego upiększania się przed wyjściem z domu i w tym właśnie momencie pojawiam się ja.

Studentka Wydziału Prawa i Administracji w Poznaniu, która z pełnym zaangażowaniem poświęca się temu co lubi czyli upiększaniu innych ludzi. W końcu przecież piękno jest w każdej z nas tylko czasami trzeba mu odrobinkę pomóc, dlatego po prostu pomagam.

Makijaż dzienny, wieczorowy, koktajlowy a kończąc na ślubnym czy fotograficznym do sesji zdjęciowych, wszystko to wchodzi w zakres moich usług jako makijażystki. Jestem profesjonalne wyszkolona w tym co robię i cały czas zdobywam nową wiedzę i doświadczenia w końcu przecież człowiek uczy się przez całe życie. Jako wizażystka pracuję wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach takich jak Kryolan, Lancrone, Mac, Kobo oraz inne.

Zapraszam do zakładki PORTFOLIO, tam znajdują się moje prace, mam na swoim koncie wielokrotną współpracę przy sesjach artystycznych i nie tylko, następnie do dokładniejszego zapoznania się z moją ofertą a po przebrnięciu przez te dwie podstrony i miejmy nadzieję, że po stwierdzeniu że chciałyby Panie skorzystać z mojej pomocy zapraszam do zakładki kontakt. Główny obszar mojej działalności to Poznań, ale chętnie dojadę również do innych miejscowości.

Beauty-Maker.pl na Facebook