Aleksandra Springer


 Aleksandra Springer

Witam Drogie Panie i nie tylko...

W tym oto miejscu powinnam zapewne rozpisać się na temat mojej skromnej osoby, opowiadać jak to już od małej dziewczynki malowałam lalki Barbie, a w dorosłym życiu przerodziło się to w pasję do wykonywania makijażu, chwalić się zdobytymi certyfikatami teoretycznie świadczącymi o mojej jakże rozległej wiedzy na tak szeroko pojęty temat, jakim jest wizaż. Nie... Zastanówmy się czy oglądając śliczną sukienkę w sklepie, która idealnie na nas leży, a jej cena jest wymarzona, zastanawiamy się jakie kursy/szkoły czy szkolenia ukończyła osoba, z rąk której wyszedł projekt owej sukienki? Czy zastanawiamy się, czy krawcowa szyjąca przeróżne ubrania była w tym celu specjalnie wyszkolona? Nie. Fakty są takie, że podoba nam się efekt końcowy, czyli nasza sukienka, w której olśnimy wszystkich znajomych na najbliższym spotkaniu.

Jednak aby docelowy efekt był wręcz porażający, a nie tylko olśniewający, przydałby się jeszcze profesjonalny makijaż, mała odskocznia od codziennego, szybkiego upiększania się przed wyjściem z domu i w tym właśnie momencie pojawiam się ja.

Studentka Wydziału Prawa i Administracji w Poznaniu, która z pełnym zaangażowaniem poświęca się temu co lubi, czyli upiększaniu innych ludzi. W końcu przecież piękno jest w każdej z nas, tylko czasami trzeba mu odrobinkę pomóc, dlatego po prostu pomagam.

W zakres moich usług wchodzi makijaż:
- dzienny,
- wieczorowy,
- koktajlowy,
- ślubny,
- fotograficzny do sesji zdjęciowych.

Na tle innych wizażystek z Poznania wyróżnia mnie profesjonalizm i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy oraz doświadczenia na temat wykonywania makijażu. Jako makijażystka, w swojej pracy wykorzystuję tylko profesjonalne kosmetyki, takich marek jak:

* Kryolan,
* Lancrone,
* Mac,
* Kobo
oraz innych.

Zapraszam do odwiedzenia zakładki PORTFOLIO, tam znajdują się moje prace, mam na swoim koncie wielokrotną współpracę przy sesjach artystycznych i nie tylko. Następnie zachęcam do dokładniejszego zapoznania się z moją ofertą, a po przebrnięciu przez te dwie podstrony i miejmy nadzieję, że po stwierdzeniu, że chciałyby Panie skorzystać z mojej pomocy, zapraszam do zakładki kontakt. Głównym obszarem mojej działalności jest Poznań, ale chętnie dojadę również do innych miejscowości.
Beauty-Maker.pl na Facebook